TPL710F33-5TR
DigiKeys produktnummer
5503-TPL710F33-5TR-ND - Tape og spole (TR)
5503-TPL710F33-5TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5503-TPL710F33-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPL710F33-5TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TPL710F33-5TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
30 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 53dB (100Hz – 1MHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Strømgrense
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.17V ved 200mA