MNG10-250DMIK
DigiKeys produktnummer
19-MNG10-250DMIK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MNG10-250DMIK
Beskrivelse
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0,250" (6,35mm) Hurtigkobling Hunn 10-12 AWG Klemforbindelse Kontakt Fullstendig isolert
Kategori
Terminaler
Klemforbindelse
Produsent
3M
Trådtykkelse
10-12 AWG
Serie
Isolering
Fullstendig isolert
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Delestatus
Aktiv
Farge
Gul
Terminaltype
Standard
Kontaktmateriale
Kobber, ETP
Kjønn
Hunn
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Fanebredde
0,250" (6,35mm)
Isoleringsdiameter
0,250" (6,35mm)
Fliktykkelse
0,032" (0,81mm)
Baseproduktnummer
Lengde - totalt
1,050" (26,67mm)