M3DDA-1006R
DigiKeys produktnummer
M3DDA-1006R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
M3DDA-1006R
Beskrivelse
IDC CABLE - MKR10A/MC10M/MKR10A
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Rektangulære kabelenheter Kontakt til kontakt 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Produsent
3M
Funksjoner
Polariseringsnøkkel, Strekkavlastning
Emballasje
Bulk
Farge
Flere, Bånd
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Uskjermet
Kontakttype
Kontakt til kontakt
Kabelterminering
IDC
Antall posisjoner
10
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Antall rader
2
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Baseproduktnummer
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)