M3BBA-1006J
DigiKeys produktnummer
M3BBA-1006J-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
M3BBA-1006J
Beskrivelse
IDC CABLE - MSR10A/MC10G/MSR10A
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Rektangulære kabelenheter Kontakt til kontakt 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Produsent
3M
Funksjoner
Strekkavlastning
Emballasje
Bulk
Farge
Grå, Bånd
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Uskjermet
Kontakttype
Kontakt til kontakt
Kabelterminering
IDC
Antall posisjoner
10
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Antall rader
2
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Baseproduktnummer
Avstand - kabel
0,050" (1,27mm)