AB5100SHF-210X297
DigiKeys produktnummer
3M155949-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AB5100SHF-210X297
Beskrivelse
RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF EMI Absorberende folie AB50000SHF Polymerharpiks, Metallflak Ikke-ledende, Ensidig 8,268" (210,00mm) X 11,693" (297,00mm) X 0,039" (1,00mm)
Kategori
Bredde
8,268" (210,00mm)
Produsent
3M
Tykkelse - totalt
0,039" (1,00mm)
Serie
Klebemiddel
Ikke-ledende, Ensidig
Emballasje
Boks
Materiale
Polymerharpiks, Metallflak
Delestatus
Aktiv
Holdbarhet
12 måneder
Type
Absorberende folie
Holdbarhet start
Forsendelsesdato
Form
Rektangulær
Oppbevarings-/kjøletemperatur
70°F (21°C)
Lengde
11,693" (297,00mm)