929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
929710-06-36-RK
DigiKeys produktnummer
3M156366-72-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929710-06-36-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 72 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
929710-06-36-RK Modeller
Kategori
Festetype
Mottakt
Produsent
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,710" (18,03mm)
Emballasje
Bulk
Total kontaktlengde
1,128" (28,65mm)
Delestatus
Aktiv
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Kontakttype
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
200,0µin (5,08µm)
Antall posisjoner
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall rader
2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Radavstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Poly-sykloheksan-dimetyltereftalat (PCT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
2,5A