929647-04-11-I
DigiKeys produktnummer
3M156520-11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929647-04-11-I
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 11 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,510" (12,95mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,845" (21,46mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
10,0µin (0,25µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Terminaler
Loddetinn
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
10,0µin (0,25µm)
Festetype
Mottakt
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 38,82000kr 38,82
10kr 35,24100kr 352,41
100kr 31,04560kr 3 104,56
500kr 26,38906kr 13 194,53
1 000kr 22,50829kr 22 508,29
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 481
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 3564
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM