F9473PC-0.5-5
DigiKeys produktnummer
1067-F9473PC-0.5-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F9473PC-0.5-5
Beskrivelse
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X5YDS
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Limoverføring Teip Akryl, 100MP Lim slett 0,50" (12,70mm) 1/2" X 15' (4,6m) 5 yds
Kategori
Tykkelse - bakside, bærer
0,0040" (4,0milli-inch, 0,102mm)
Produsent
3M (TC)
Bredde
0,50" (12,70mm) 1/2"
Serie
Lengde
15' (4,6m) 5 yds
Emballasje
Bulk
Farge
slett
Delestatus
Aktiv
Bruk
Feste, Høytemperaturanvendelser
Tapetype
Limoverføring
Holdbarhet start
Produksjonsdato
Klebemiddel
Akryl, 100MP
Holdbarhet
24 måneder
Bakside, bærer
Flerbelagt kraftfôring
Oppbevarings-/kjøletemperatur
60°F – 80°F (16°C – 27°C)
Tykkelse
0,0140" (14,0milli-inch, 0,356mm)
Baseproduktnummer
Tykkelse - klebende
0,0100" (10,0milli-inch, 0,254mm)