1181SQ-1.5(5)
DigiKeys produktnummer
1067-1181SQ-1.5(5)-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
1181SQ-1.5(5)
Beskrivelse
RF SHLDING SHEET 1.5"X1.5" 5PK
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF EMI Skjermingsark 1181 Kobberfolie Ledende, Ensidig 1,500" (38,10mm) X 1,500" (38,10mm) X 0,004" (0,09mm)
Kategori
Tykkelse - totalt
0,004" (0,09mm)
Produsent
3M (TC)
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Serie
Klebemiddel
Ledende, Ensidig
Emballasje
Bulk
Materiale
Kobberfolie
Delestatus
Aktiv
Holdbarhet
60 måneder
Type
Skjermingsark
Holdbarhet start
Produksjonsdato
Form
Kvadrat
Oppbevarings-/kjøletemperatur
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Lengde
1,500" (38,10mm)
Baseproduktnummer
Bredde
1,500" (38,10mm)