CCP1.25BK50
DigiKey Part Number
1030-CCP1.25BK50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCP1.25BK50
Description
EXPAND SLEEVE 1.25" X 50' BLACK
Detailed Description
Sleeve X 50.00' (15.24m) Black
Length
50.00' (15.24m)
Wall Thickness
0.024" (0.61mm)
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.250" (31.75mm)
Diameter - Inside, Expanded
1.500" (38.10mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 39
Check for Additional Incoming Stock
Spool
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 419,02000kr 419,02
2kr 385,39000kr 770,78
3kr 366,97667kr 1 100,93
5kr 345,02400kr 1 725,12
7kr 331,28429kr 2 318,99
10kr 317,32200kr 3 173,22
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
EXPAND SLEEVE 1.25" X 250' BLK