SPDL4532-220-2P-T
DigiKey Part Number
595-SPDL4532-220-2P-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
595-SPDL4532-220-2P-TCT-ND - Cut Tape (CT)
595-SPDL4532-220-2P-TDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SPDL4532-220-2P-T
Description
CMC 22UH 310MA 2LN 1.2KOHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.2 kOhms @ 10 MHz 310mA DCR 1Ohm
Category
Current Rating (Max)
310mA
Manufacturer
Signal Transformer
DC Resistance (DCR) (Max)
1Ohm
Series
Voltage Rating - DC
50V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Part Status
Active
Ratings
AEC-Q200
Filter Type
Signal Line
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Impedance @ Frequency
1.2 kOhms @ 10 MHz
Height (Max)
0.110" (2.80mm)
Inductance @ Frequency
22 µH @ 100 kHz