S075X125VATY
DigiKey Part Number
298-18681-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S075X125VATY
Description
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Part Status
Active
Shelf Life
48 Months
Label Type
Self Laminating
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Size
0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)