A12SUR12SUR32W305A
DigiKey Part Number
455-4022-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SUR12SUR32W305A
Description
JUMPER 12SUR-32S - 12SUR-32S 12"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
1.00' (304.80mm)