A12SUR12SUR32W254A
DigiKey Part Number
455-4074-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SUR12SUR32W254A
Description
JUMPER 12SUR-32S - 12SUR-32S 10"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")