HTN0.75TB75
DigiKey Part Number
1030-HTN0.75TB75-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HTN0.75TB75
Description
EXPAND SLEEVE 3/4"X75' BLK/WHT
Detailed Description
Sleeve X 75.00' (22.86m) Black, White
Length
75.00' (22.86m)
Series
Wall Thickness
0.028" (0.71mm)
Operating Temperature
-75°C ~ 150°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.750" (19.05mm)
Diameter - Inside, Expanded
1.250" (31.75mm)