F6N0.75BK100
DigiKey Part Number
1030-F6N0.75BK100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N0.75BK100
Description
SELF WRAP 3/4" X 100' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 100' (30.48m) Black
Length
100' (30.48m)
Series
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.750" (19.05mm)