CCP1.50BK50
DigiKey Part Number
1030-CCP1.50BK50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCP1.50BK50
Description
EXPAND SLEEVE 1.5" X 50' BLACK
Detailed Description
Sleeve X 50.00' (15.24m) Black
Length
50.00' (15.24m)
Wall Thickness
0.024" (0.61mm)
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.500" (38.10mm)
Diameter - Inside, Expanded
2.000" (50.80mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 23
Check for Additional Incoming Stock
Spool
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 496,49000kr 496,49
2kr 456,63000kr 913,26
3kr 434,80333kr 1 304,41
5kr 408,80800kr 2 044,04
7kr 392,52143kr 2 747,65
10kr 375,98000kr 3 759,80
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
EXPAND SLEEVE 1.5" X 250' BLACK