CCP0.75BK75
DigiKey Part Number
1030-CCP0.75BK75-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCP0.75BK75
Description
EXPAND SLEEVE 3/4" X 75' BLACK
Detailed Description
Sleeve X 75.00' (22.86m) Black
Length
75.00' (22.86m)
Wall Thickness
0.024" (0.61mm)
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.750" (19.05mm)
Diameter - Inside, Expanded
1.000" (25.40mm)