JSOM-0515-01
DigiKey Part Number
612-JSOM-0515-01-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
JSOM-0515-01
Description
HEX STANDOFF SS 5.15MM
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Hex Standoff Threaded Stainless Steel 0.203" (5.15mm)
Category
Threaded/Unthreaded
Threaded
Mfr
Gender
Male, Male
Series
Diameter - Outside
0.187" (4.75mm) Hex
Packaging
Bulk
Between Board Height
0.203" (5.15mm)