S100X150VAC
DigiKey Part Number
298-10119-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X150VAC
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Vinyl
Series
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Packaging
Box
Shelf Life
24 Months
Part Status
Active
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)