0500798000-12-R6-D
DigiKey Part Number
0500798000-12-R6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-12-R6-D
Description
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 568
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 7,43700kr 74,37
30kr 6,88233kr 206,47
50kr 6,63660kr 331,83
100kr 6,31950kr 631,95
250kr 5,92304kr 1 480,76
500kr 5,64032kr 2 820,16
1 000kr 5,37088kr 5 370,88
2 500kr 5,03465kr 12 586,62
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 1193
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
In-Stock: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
In-Stock: 938
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1853 RED
In-Stock: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
In-Stock: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED