0430300003-03-A2
DigiKey Part Number
0430300003-03-A2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-A2
Description
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Orange
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 7,41900kr 74,19
30kr 6,53000kr 195,90
50kr 6,17440kr 308,72
100kr 5,73760kr 573,76
250kr 5,23860kr 1 309,65
500kr 4,91210kr 2 456,05
1 000kr 4,62423kr 4 624,23
2 500kr 4,29550kr 10 738,75
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 150
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
In-Stock: 379
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
8" PRE-CRIMP A2016A ORANGE