0430300001-12-R4
DigiKey Part Number
0430300001-12-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-R4
Description
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Red
Contact Finish Thickness
40.0µin (1.02µm)
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 70
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 8,07400kr 80,74
30kr 7,11000kr 213,30
50kr 6,72460kr 336,23
100kr 6,25210kr 625,21
250kr 5,71236kr 1 428,09
500kr 5,35946kr 2 679,73
1 000kr 5,04840kr 5 048,40
2 500kr 4,69318kr 11 732,95
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 180
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 380
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
In-Stock: 0
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED