0039000428-12-S9
DigiKey Part Number
0039000428-12-S9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-12-S9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 11,65700kr 116,57
30kr 10,30633kr 309,19
50kr 9,76140kr 488,07
100kr 9,09900kr 909,90
250kr 8,34080kr 2 085,20
500kr 7,84554kr 3 922,77
1 000kr 7,40902kr 7 409,02
2 500kr 6,91076kr 17 276,90
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE