0039000428-11-A9-D
DigiKey Part Number
0039000428-11-A9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000428-11-A9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Orange
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Socket to Socket
Length
11.0" (279.4mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 22,41500kr 224,15
30kr 19,94867kr 598,46
50kr 18,95580kr 947,79
100kr 17,74610kr 1 774,61
250kr 16,36428kr 4 091,07
500kr 15,46226kr 7 731,13
1 000kr 14,66771kr 14 667,71
2 500kr 13,76135kr 34 403,38
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN
11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
11" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2064 ORANGE