0039000219-12-G2
DigiKey Part Number
0039000219-12-G2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000219-12-G2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 22 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Green
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 12,65800kr 126,58
30kr 11,20467kr 336,14
50kr 10,61640kr 530,82
100kr 9,90160kr 990,16
250kr 9,08324kr 2 270,81
500kr 8,54868kr 4 274,34
1 000kr 8,07774kr 8 077,74
2 500kr 7,54015kr 18 850,38
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 GREEN
3" PRE-CRIMP A2016 GREEN
4" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
6" PRE-CRIMP A2016 GREEN