0039000181-12-R0
DigiKey Part Number
0039000181-12-R0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000181-12-R0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Red
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 11,48800kr 114,88
30kr 10,62767kr 318,83
50kr 10,25160kr 512,58
100kr 9,76040kr 976,04
250kr 9,14912kr 2 287,28
500kr 8,71222kr 4 356,11
1 000kr 8,29628kr 8 296,28
2 500kr 7,77699kr 19 442,47
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED