0039000181-12-R0-D
DigiKey Part Number
0039000181-12-R0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000181-12-R0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Red
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 25,11900kr 251,19
30kr 23,23867kr 697,16
50kr 22,41520kr 1 120,76
100kr 21,34510kr 2 134,51
250kr 20,00800kr 5 002,00
500kr 19,05320kr 9 526,60
1 000kr 18,14414kr 18 144,14
2 500kr 17,00906kr 42 522,65
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED