0039000040-10-S9
DigiKey Part Number
0039000040-10-S9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-10-S9
Description
10" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Slate
Contact End
Pin to Cable (Round)
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 7,65300kr 76,53
30kr 6,74200kr 202,26
50kr 6,37480kr 318,74
100kr 5,92560kr 592,56
250kr 5,41112kr 1 352,78
500kr 5,07506kr 2 537,53
1 000kr 4,77878kr 4 778,78
2 500kr 4,44036kr 11 100,90
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE