0039000038-12-S9-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-S9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-S9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Slate
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 1
Check for Additional Incoming Stock
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 8,87800kr 88,78
30kr 8,21100kr 246,33
50kr 7,91840kr 395,92
100kr 7,54040kr 754,04
250kr 7,06776kr 1 766,94
500kr 6,73020kr 3 365,10
1 000kr 6,40885kr 6 408,85
2 500kr 6,00771kr 15 019,28
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 1167
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 750
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
In-Stock: 1
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE