MS093-10S-NS
DigiKey Part Number
2333-MS093-10S-NS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS093-10S-NS
Description
RF SHIELD 0.366"X0.366" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Shield, 1-Piece 0.366" (9.30mm) X 0.366" (9.30mm) Non-Vented Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS093-10S-NS Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Height - Overall
0.197" (5.00mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
0.366" (9.30mm)
Series
Width - Overall
0.366" (9.30mm)