HM0787-100
DigiKey Part Number
240-2248-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HM0787-100
Description
FERRITE DISK 20.00MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ferrite Disk 0.787" Dia (20.00mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
HM0787-100 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Filter Type
Ferrite Disk
Manufacturer
Laird-Signal Integrity Products
Size / Dimension
0.787" Dia (20.00mm)
Series
Height - Seated (Max)
0.050" (1.27mm)