A12SUR12SUR32W203B
DigiKey Part Number
455-4073-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SUR12SUR32W203B
Description
JUMPER 12SUR-32S - 12SUR-32S 8"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.667' (203.20mm, 8.00")