A12SUR12SUR32W152B
DigiKey Part Number
455-4021-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SUR12SUR32W152B
Description
JUMPER 12SUR-32S - 12SUR-32S 6"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")