Image for A12SUR12SUR32W102B is not available
A12SUR12SUR32W102B
DigiKey Part Number
455-4071-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SUR12SUR32W102B
Description
JUMPER 12SUR-32S - 12SUR-32S 4"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.333' (101.60mm, 4.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.333' (101.60mm, 4.00")