A10SUR10SUR32W51A
DigiKey Part Number
455-4018-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SUR10SUR32W51A
Description
JUMPER 10SUR-32S - 10SUR-32S 2"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")