0433BM15A0001001E
DigiKey Part Number
712-0433BM15A0001001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-0433BM15A0001001ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-0433BM15A0001001EDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0433BM15A0001001E
Description
RF FILTER BAND PASS 433MHZ 0805
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 430MHz ~ 435MHz 50 / -Ohm 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Category
Phase Difference
180° ±10°
Manufacturer
Johanson Technology Inc.
Insertion Loss (Max)
1.9dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Return Loss (Min)
9.5dB
Part Status
Active
Package / Case
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Frequency Range
430MHz ~ 435MHz