G125-3241096M3
G125-3241096M3
Harwin’s Company Overview
G125-3241096M3
DigiKey Part Number
952-4061-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-3241096M3
Description
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Detailed Description
10 Rectangular Connectors - Housings Plug Green 0.049" (1.25mm)
EDA/CAD Models
G125-3241096M3 Models
Row Spacing
0.049" (1.25mm)
Packaging
Bag
Features
Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Pitch
0.049" (1.25mm)