SMDC-25G-QTY10
DigiKey Part Number
315-SMDC-25G-QTY10-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SMDC-25G-QTY10
Description
DISPENSING NEEDLES / SYRINGE TIP
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Red
Category
Gauge
25
Manufacturer
Chip Quik Inc.
Outer Diameter
0.020" (0.51mm)
Packaging
Bulk
Inner Diameter
0.010" (0.25mm)