Image for 135108-R1-24.00 is not available
135108-R1-24.00
DigiKey Part Number
135108-R1-24.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135108-R1-24.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Connector
SMA Jack
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Bulk
Length
24.00" (609.60mm)
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms