135101-R1-M0.50
DigiKey Part Number
ACX2428-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R1-M0.50
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bag
Length
19.69" (500.00mm)
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
12.4 GHz