135101-R1-18.00 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Cinch Connectivity Solutions Johnson
In Stock: 32
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 18.00" (457.20mm)
135101-R1-18.00
DigiKey Part Number
ACX1673-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-R1-18.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bag
Length
18.00" (457.20mm)
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
12.4 GHz
1st Contact Gender
Male
Color
Gray
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Base Product Number
2nd Connector
SMA Plug
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
Substitutes (1)
Part NumberManufacturerQuantity AvailableDigiKey Part NumberUnit PriceSubstitute Type
415-0081-018Cinch Connectivity Solutions Johnson32J829-NDkr 770,22000Direct
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Bag
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 434,18000kr 434,18
10kr 369,06700kr 3 690,67
25kr 345,96640kr 8 649,16
50kr 329,46380kr 16 473,19
100kr 313,75520kr 31 375,52
250kr 294,13848kr 73 534,62
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 3"
In-Stock: 254
COAX CABLE SMA TO SMA 4"
In-Stock: 194
COAX CABLE SMA TO SMA 5"
In-Stock: 48
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 63
COAX CABLE SMA TO SMA 7"