NOK | EUR | USD
Produktkatalog > Optoelektronik > Fiberoptik – Transceivermoduler

Fiberoptik – Transceivermoduler

Resultater: 1 903
1 903 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
Datahastighet
Slett
Bølgelengde
Slett
Bruksområder
Slett
Forsyningsspenning
Slett
Kontakttype
Slett
Monteringstype
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
1 903 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus Datahastighet Bølgelengde Bruksområder Forsyningsspenning Kontakttype Monteringstype
   
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 858 - Umiddelbart Tilgjengelig: 858 kr 211,10000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 125MBd 650nm Generell dataoverføring 3,3V
-
Overflatemontering
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z TXRX FAST ETHERNET POF 3 279 - Umiddelbart Tilgjengelig: 3 279 kr 242,14000 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Overflatemontering
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 764 - Umiddelbart Tilgjengelig: 764 kr 266,36000
-
Bulk
-
Ikke for nye utførelser 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 408 - Umiddelbart Tilgjengelig: 408 kr 266,36000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 214 - Umiddelbart Tilgjengelig: 214 kr 266,36000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 714 - Umiddelbart Tilgjengelig: 714 kr 267,31000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Overflatemontering
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 3 342 - Umiddelbart Tilgjengelig: 3 342 kr 290,58000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V SC Gjennomgående hull
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 695 - Umiddelbart Tilgjengelig: 695 kr 290,58000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V ST Gjennomgående hull
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 1 317 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 317 kr 300,23000 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1 925 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 925 kr 301,96000
-
Bulk
-
Ikke for nye utførelser 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 924 - Umiddelbart Tilgjengelig: 924 kr 301,96000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 918 - Umiddelbart Tilgjengelig: 918 kr 301,96000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 792 - Umiddelbart Tilgjengelig: 792 kr 301,96000
-
Bulk
-
Ikke for nye utførelser 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 4 167 - Umiddelbart Tilgjengelig: 4 167 kr 309,98000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 779 - Umiddelbart Tilgjengelig: 779 kr 309,98000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 575 - Umiddelbart Tilgjengelig: 575 kr 319,63000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V ST Gjennomgående hull
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 246 - Umiddelbart Tilgjengelig: 246 kr 319,63000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V SC Gjennomgående hull
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 194 - Umiddelbart Tilgjengelig: 194 kr 334,11000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Gjennomgående hull
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 159 - Umiddelbart Tilgjengelig: 159 kr 348,68000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 2 429 - Umiddelbart Tilgjengelig: 2 429 kr 353,51000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 8,5Gbd 850nm Fiberkanalkobling 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 478 - Umiddelbart Tilgjengelig: 478 kr 368,07000 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Generell bruk 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 318 - Umiddelbart Tilgjengelig: 318 kr 368,42000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådløs 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
ABCU-5740RZ Datasheet ABCU-5740RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2879-ND ABCU-5740RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 2 964 - Umiddelbart Tilgjengelig: 2 964 kr 421,00000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Pluggbar, SFP
ABCU-5730RZ Datasheet ABCU-5730RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2880-ND ABCU-5730RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 247 - Umiddelbart Tilgjengelig: 247 kr 421,00000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Pluggbar, SFP
AFCT-5715ALZ Datasheet AFCT-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2935-ND AFCT-5715ALZ TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI 919 - Umiddelbart Tilgjengelig: 919 kr 433,50000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd 1310nm Ethernet 3,14V – 3,47V LC-dupleks Pluggbar, SFP
Resultater per side
Side 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|

20:40:51 1.20.2021