Produktkatalog > Optoelektronikk > Fiberoptikk - transceivermoduler

Fiberoptikk - transceivermoduler

Resultater: 4 774
4 774 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
Datahastighet
Slett
Bølgelengde
Slett
Bruksområder
Slett
Forsyningsspenning
Slett
Kontakttype
Slett
Monteringstype
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
  • Marketplace Product
4 774 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/191
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus Datahastighet Bølgelengde Bruksområder Forsyningsspenning Kontakttype Monteringstype
   
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 301 - Umiddelbart Tilgjengelig: 301 273,16000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 265 - Umiddelbart Tilgjengelig: 265 273,16000 kr
-
Bulk
-
Siste kjøpstidspunkt 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 915 - Umiddelbart Tilgjengelig: 915 301,53000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Overflatemontering
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 175 - Umiddelbart Tilgjengelig: 175 309,67000 kr
-
Bulk
-
Siste kjøpstidspunkt 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 135 - Umiddelbart Tilgjengelig: 135 309,67000 kr
-
Bulk
-
Siste kjøpstidspunkt 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 119 - Umiddelbart Tilgjengelig: 119 309,67000 kr
-
Bulk
-
Siste kjøpstidspunkt 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 259 - Umiddelbart Tilgjengelig: 259 360,58000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V SC Gjennomgående hull
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 170 - Umiddelbart Tilgjengelig: 170 360,58000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V ST Gjennomgående hull
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 510 - Umiddelbart Tilgjengelig: 510 376,94000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Gjennomgående hull
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 3 858 - Umiddelbart Tilgjengelig: 3 858 377,47000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Generell bruk 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 236 - Umiddelbart Tilgjengelig: 236 377,82000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådløs 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 459 - Umiddelbart Tilgjengelig: 459 395,77000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFCT-5710PZ Datasheet AFCT-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2352-ND AFCT-5710PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL 105 - Umiddelbart Tilgjengelig: 105 449,78000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd 1310nm Ethernet 3,14V – 3,47V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLF8526W4BTL Datasheet FTLF8526W4BTL - Finisar Corporation 775-1196-ND FTLF8526W4BTL Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+ 121 - Umiddelbart Tilgjengelig: 121 467,81000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 8Gbps 850nm Trådløs 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP+
FTLX8574D3BCV Datasheet FTLX8574D3BCV - Finisar Corporation 775-1170-ND FTLX8574D3BCV Finisar Corporation TXRX OPT 1G/10G 850NM 3 149 - Umiddelbart Tilgjengelig: 3 149 483,55000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 10,3Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP+
FTLF8519F2GTL Datasheet FTLF8519F2GTL - Finisar Corporation 775-1038-ND FTLF8519F2GTL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 1 772 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 772 483,55000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleks Gjennomgående hull
FTLF8528P3BNV Datasheet FTLF8528P3BNV - Finisar Corporation 775-1097-ND FTLF8528P3BNV Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM 777 - Umiddelbart Tilgjengelig: 777 483,55000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 8,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP+
FTLF8519F2GCL Datasheet FTLF8519F2GCL - Finisar Corporation 775-1036-ND FTLF8519F2GCL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 1 841 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 841 485,76000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleks Pluggbar, SFP
HFBR-5961LZ Datasheet HFBR-5961LZ - Broadcom Limited 516-2777-ND HFBR-5961LZ Broadcom Limited TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5 215 - Umiddelbart Tilgjengelig: 215 496,37000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Gjennomgående hull
FTLF8524E2GNL Datasheet FTLF8524E2GNL - Finisar Corporation 775-1042-ND FTLF8524E2GNL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM 609 - Umiddelbart Tilgjengelig: 609 499,64000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleks Gjennomgående hull
FTLF8519F2GNL Datasheet FTLF8519F2GNL - Finisar Corporation 775-1037-ND FTLF8519F2GNL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 285 - Umiddelbart Tilgjengelig: 285 503,79000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V – 3,6V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLX8574D3BCL Datasheet FTLX8574D3BCL - Finisar Corporation 775-1169-ND FTLX8574D3BCL Finisar Corporation TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM 5 163 - Umiddelbart Tilgjengelig: 5 163 521,74000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 10,5Gbps 850nm Ethernet, Fiberkanal 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP+
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 729 - Umiddelbart Tilgjengelig: 729 525,27000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V MTRJ Gjennomgående hull
FTLX8574D3BNL Datasheet FTLX8574D3BNL - Finisar Corporation 775-1181-ND FTLX8574D3BNL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 658 - Umiddelbart Tilgjengelig: 658 531,90000 kr 1 Minimum: 1 Brett
-
Aktiv 10,5Gbps 850nm Ethernet, Fiberkanal 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP+
AFBR-59E4APZ Datasheet AFBR-59E4APZ - Broadcom Limited 516-3467-ND AFBR-59E4APZ Broadcom Limited TXRX 1210NM MULTIMODE SFF 161 - Umiddelbart Tilgjengelig: 161 531,90000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 125MBd 1308nm Ethernet 3V – 3,6V LC Pluggbar, SFP
Resultater per side
Side 1/191
|< < 1 2 3 4 5 >|

17:01:47 8.5.2021