NOK | EUR | USD
Produktkatalog > Optoelektronikk > Fiberoptikk – transceivermoduler

Fiberoptikk – transceivermoduler

Resultater: 2 143
2 143 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
Datahastighet
Slett
Bølgelengde
Slett
Programmer
Slett
Spenning – forsyning
Slett
Kontakttype
Slett
Festetype
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
2 143 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus Datahastighet Bølgelengde Programmer Spenning – forsyning Kontakttype Festetype
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 83 - Umiddelbart Tilgjengelig: 83 kr 2 622,53000 1 Minimum: 1
-
6B2A Aktiv 40Gbps 850nm Generell bruk 3,3V MTP® (MPO) Pluggbar, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C TXRX OPT CXP 12.5GB/S 33 - Umiddelbart Tilgjengelig: 33 kr 5 407,61000
-
-
-
Ikke for nye utførelser 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Pluggbar, CXP
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 380 - Umiddelbart Tilgjengelig: 380 kr 240,57000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 250MBd 650nm Generell dataoverføring 3,3V
-
Overflatemontering
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 557 - Umiddelbart Tilgjengelig: 557 kr 277,57000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 436 - Umiddelbart Tilgjengelig: 436 kr 277,57000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 216 - Umiddelbart Tilgjengelig: 216 kr 277,57000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 182 - Umiddelbart Tilgjengelig: 182 kr 277,57000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 232 - Umiddelbart Tilgjengelig: 232 kr 281,42000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Overflatemontering
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 639 - Umiddelbart Tilgjengelig: 639 kr 305,83000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V SC Gjennomgående hull
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 162 - Umiddelbart Tilgjengelig: 162 kr 305,83000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V ST Gjennomgående hull
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 811 - Umiddelbart Tilgjengelig: 811 kr 314,75000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 244 - Umiddelbart Tilgjengelig: 244 kr 314,75000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 170 - Umiddelbart Tilgjengelig: 170 kr 314,75000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1995-ND AFBR-59R5LZ TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 746 - Umiddelbart Tilgjengelig: 746 kr 323,02000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC Gjennomgående hull
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 437 - Umiddelbart Tilgjengelig: 437 kr 323,02000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 497 - Umiddelbart Tilgjengelig: 497 kr 323,02000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 271 - Umiddelbart Tilgjengelig: 271 kr 323,02000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Generell bruk 3,3V LC-dupleks Gjennomgående hull
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 269 - Umiddelbart Tilgjengelig: 269 kr 336,44000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V, 5V ST Gjennomgående hull
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 575 - Umiddelbart Tilgjengelig: 575 kr 351,75000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Gjennomgående hull
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 289 - Umiddelbart Tilgjengelig: 289 kr 351,75000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Gjennomgående hull
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1 438 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 438 kr 383,58000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Generell bruk 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 545 - Umiddelbart Tilgjengelig: 545 kr 384,52000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 492 - Umiddelbart Tilgjengelig: 492 kr 384,52000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådløs 3,3V LC-dupleks Pluggbar, SFP
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 492 - Umiddelbart Tilgjengelig: 492 kr 430,44000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 1,25Gbps
-
Generell bruk 3,3V RJ45 Pluggbar, SFP
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 176 - Umiddelbart Tilgjengelig: 176 kr 438,33000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Generell bruk 3,3V MTRJ Gjennomgående hull
Resultater per side
Side 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|

11:05:12 3.29.2020