NOK | EUR | USD
Produktkatalog > Kit > Fiberoptikkit

Fiberoptikkit

Resultater: 73
73 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
Settype
Slett
Settets innhold
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
73 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/3
|< < 1 2 3 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus Settype Settets innhold
   
-
PIT46U-VL - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-VL-ND PIT46U-VL FIBER OPPOSED 1MM CORE 13 - Umiddelbart Tilgjengelig: 13 kr 361,26000 1 Minimum: 1 Boks PIT4 Aktiv
-
-
-
PIT46U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-ND PIT46U FIBER OPPOSED 1MM CORE 11 - Umiddelbart Tilgjengelig: 11 kr 470,74000 1 Minimum: 1 Boks PIT4 Aktiv
-
-
-
PIT26U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT26U-ND PIT26U FIBER OPPOSED 0.5MM CORE 3 - Umiddelbart Tilgjengelig: 3 kr 470,74000 1 Minimum: 1 Boks PIT2 Aktiv
-
-
-
PIT66U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT66U-ND PIT66U FIBER OPPOSED 1.5MM CORE 3 - Umiddelbart Tilgjengelig: 3 kr 645,90000 1 Minimum: 1 Boks PIT6 Aktiv
-
-
-
PIT46UHF - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46UHF-ND PIT46UHF FIBER OPPOSED 1MM CORE 2 - Umiddelbart Tilgjengelig: 2 kr 689,69000 1 Minimum: 1 Boks PIT4 Aktiv
-
-
-
Photo Not Available BEL18317-ND
AX101099 FXM GROUND KIT 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
kr 293,51000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
1060004100 Datasheet Photo Not Available 1060004100-ND 1060004100 LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 6 Weeks
kr 795,80000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastemballasje XPress™ Aktiv Avslutning Adaptere, Kontakter
1060004300 Datasheet Photo Not Available 1060004300-ND 1060004300 LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 7 Weeks
kr 767,01000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastemballasje XPress™ Aktiv Avslutning Adaptere, Kontakter
1278861-2 Datasheet Photo Not Available 1278861-2-ND
1278861-2 TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125 0 Tilgjengelig: 0 kr 2 507,56000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastbæreveske
-
Aktiv Kabelenhet Adaptere, Kabelenheter, Etikett
1278862-2 Datasheet Photo Not Available 1278862-2-ND
1278862-2 TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125 0 Tilgjengelig: 0 kr 2 507,56000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Plastbæreveske
-
Aktiv Kabelenhet Adaptere, Kabelenheter, Etikett
-
Photo Not Available FR29SS-RLKIT-ND
FR29SS-RLKIT DUPL. SC-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 656,37000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RSKIT-ND
FR29S2-RSKIT DUPL. ST-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 656,80000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR29SS-RSKIT-ND
FR29SS-RSKIT DUPL. SC-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 656,80000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XSS-RLKIT - Panduit Corp FR2XSS-RLKIT-ND
FR2XSS-RLKIT DUPL. SC-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 817,82000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR26S2-RSKIT-ND
FR26S2-RSKIT DUPL. ST-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 818,43000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RLKIT-ND
FR26SS-RLKIT DUPL. SC-LC 62.5M MM REF. CABLES 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 818,43000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RSKIT-ND
FR26SS-RSKIT DUPL. SC-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 818,43000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XS2-RSKIT - Panduit Corp FR2XS2-RSKIT-ND
FR2XS2-RSKIT DUPL. ST-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 818,43000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XSS-RSKIT - Panduit Corp FR2XSS-RSKIT-ND
FR2XSS-RSKIT DUPL. SC-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 7 818,43000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR19S1-R1KIT-ND
FR19S1-R1KIT SIMPL. LC-LC/SC-LC 9M SM REF. CA 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 8 528,54000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR16S1-R1KIT-ND
FR16S1-R1KIT SIMPL. LC-LC/SC-LC 62.5M MM REF. 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 8 689,99000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR1XS1-R1KIT-ND
FR1XS1-R1KIT SIMPL. LC-LC/SC-LC 10GIG 50M MM 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 8 690,25000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RLKIT-ND
FR29S2-RLKIT DUPL. ST-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 9 304,43000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
FR2XS2-RLKIT - Panduit Corp FR2XS2-RLKIT-ND
FR2XS2-RLKIT DUPL. ST-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 9 465,97000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
-
Photo Not Available FR16S2-R2KIT-ND
FR16S2-R2KIT SIMPL. SC-ST/ST-ST 62.5M MM REF. 0 Tilgjengelig: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
kr 10 580,10000 1
Lagerføres ikke
Minimum: 1
Bulk
*
Aktiv
-
-
Resultater per side
Side 1/3
|< < 1 2 3 >|

04:22:06 1.17.2021