NOK | EUR | USD
Produktkatalog > Kontakter, forbindelser > Fiberoptiske kontakter - adaptere

Fiberoptiske kontakter - adaptere

Resultater: 2 805
2 805 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
Type
Slett
Konverter fra (adapterende)
Slett
Konverter til (adapterende)
Slett
Simplex/Duplex
Slett
Modus
Slett
Monteringstype
Slett
Kabinettmateriale
Slett
Endehylsemateriale
Slett
Funksjoner
Slett
Farge
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
  • Marketplace Product
2 805 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/113
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus Type Konverter fra (adapterende) Konverter til (adapterende) Simplex/Duplex Modus Monteringstype Kabinettmateriale Endehylsemateriale Funksjoner Farge
   
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 14 933 - Umiddelbart Tilgjengelig: 14 933 kr 16,68000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Kobling POF-stikkontakt POF-stikkontakt Dupleks
-
Panelmontering, Gjennomføring
-
-
-
Grå
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 611 - Umiddelbart Tilgjengelig: 611 kr 49,14000 1 Minimum: 1 Bulk 106110 Aktiv Kobling ST-stikkontakt ST-stikkontakt Simplex Enmodus Panelmontering, Gjennomføring Metall Keramikk Støvhette Sølv
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 3 378 - Umiddelbart Tilgjengelig: 3 378 kr 60,59000 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Aktiv Kobling FC-stikkontakt FC-stikkontakt Simplex Enmodus Panelmontering, Gjennomføring Polymer Keramikk Støvhette Sølv
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND 1061613000 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 1 315 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 315 kr 67,56000 1 Minimum: 1 Pose 106161 Aktiv Kobling SC-stikkontakt SC-stikkontakt Simplex Enmodus Panelmontering, flens, klikkfeste Polymer Fosfor-bronse Støvhette, Lukker Grønn
1061522000 Datasheet 1061522000 - Molex WM14160-ND 1061522000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 2 007 - Umiddelbart Tilgjengelig: 2 007 kr 115,29000 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Aktiv Kobling FC-stikkontakt FC-stikkontakt Simplex Enmodus Panelmontering, Firkantet flens Polymer Keramikk Vinkelpolert, Støvhette Sølv
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1 285 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 285 kr 139,27000 1 Minimum: 1 Pose 106127 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Enmodus Panelmontering, flens, klikkfeste Polymer Zircon Støvhette, Lukker Blå
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND EHLC2M Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 241 - Umiddelbart Tilgjengelig: 241 kr 149,65000 1 Minimum: 1 Bulk EHLC2 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Flermodus Panelmontering, Firkantet flens Polyoksymetylen (POM)-acetal Fosfor-bronse Støvhette Beige
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND 17-300240 Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 431 - Umiddelbart Tilgjengelig: 431 kr 158,61000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Flermodus Panelmontering, Gjennomføring Polyester Fosfor-bronse
-
Svart
1061271590 Datasheet 1061271590 - Molex WM8677-ND 1061271590 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 2 177 - Umiddelbart
100 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 2 177
kr 168,91000 1 Minimum: 1 Bulk 106127 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Enmodus/flermodus Panelmontering, flens, klikkfeste Polymer Zircon Støvhette, Lukker Sølv
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND 1061152100 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 5 168 - Umiddelbart Tilgjengelig: 5 168 kr 190,07000 1 Minimum: 1 Bulk 106115 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Enmodus/flermodus Panelmontering, Snappfeste Trykkstøpt sink Zircon Støvhette, Skjermet Sølv
1061230300 Datasheet 1061230300 - Molex WM17252-ND 1061230300 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 230 - Umiddelbart Tilgjengelig: 230 kr 201,52000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt 4-Plex Enmodus Panelmontering, flens, klikkfeste Polymer Zircon Støvhette Blå
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND 1061162100 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 509 - Umiddelbart Tilgjengelig: 509 kr 203,02000 1 Minimum: 1 Bulk 106116 Aktiv Kobling SC-stikkontakt SC-stikkontakt Simplex Enmodus/flermodus Panelmontering, flens, klikkfeste Metall Zircon Skjermet, Lukker Sølv
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 272 - Umiddelbart
400 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 272
kr 213,06000 1 Minimum: 1 Bulk 106115 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Enmodus/flermodus Panelmontering, Flens (2 hull) Trykkstøpt sink Zircon Støvhette, Skjermet Sølv
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND 1061151110 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1 152 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 152 kr 213,89000 1 Minimum: 1 Brett 106115 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Enmodus/flermodus Panelmontering, Flens (2 hull) Trykkstøpt sink Zircon Støvhette, Skjermet, Lukker Sølv
1061141150 Datasheet 1061141150 - Molex WM10355-ND 1061141150 Molex CONN ADAPTER RCPT MPO-MT SIMPLEX 364 - Umiddelbart
200 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 364
kr 223,60000 1 Minimum: 1 Brett 106114 Aktiv Adapter MPO-stikkontakt MT-stikkontakt Simplex Enmodus/flermodus Panelmontering, Flens (2 hull) Trykkstøpt sink
-
Skjermet, Lukker Sølv
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 479 - Umiddelbart Tilgjengelig: 479 kr 231,57000 1 Minimum: 1 Brett 106114 Aktiv Adapter MPO-stikkontakt MPO-stikkontakt Simplex Enmodus/flermodus Panelmontering, Flens (2 hull) Trykkstøpt sink
-
Støvhette, Skjermet, Lukker Sølv
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND 1061230400 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 495 - Umiddelbart Tilgjengelig: 495 kr 238,71000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt 4-Plex Enmodus Panelmontering, flens, klikkfeste Polymer Zircon Støvhette, Lukker Blå
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 416 - Umiddelbart Tilgjengelig: 416 kr 273,57000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt 4-Plex Enmodus/flermodus Panelmontering, Flens Polymer Keramikk Vinkelpolert, Støvhette, Skjermet, Lukker Grønn
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND 1061230500 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 911 - Umiddelbart Tilgjengelig: 911 kr 297,97000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt 4-Plex Enmodus/flermodus Panelmontering, Snappfeste Polymer Keramikk Støvhette, Skjermet, Lukker Blå
1061230600 Datasheet 1061230600 - Molex WM6361-ND 1061230600 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 270 - Umiddelbart Tilgjengelig: 270 kr 287,18000 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt 4-Plex Enmodus/flermodus Panelmontering, Flens Polymer Keramikk Vinklet, Støvhette, Skjermet, Lukker Blå
17-300710 Datasheet 17-300710 - Conec 626-1621-ND 17-300710 Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 114 - Umiddelbart Tilgjengelig: 114 kr 360,55000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt Dupleks Flermodus Panelmontering, Flens Trykkstøpt sink Fosfor-bronse Monteringstilbehør, Beskyttelseshette Sølv
FO-FC-FS(FC-A1)-STD Datasheet FO-FC-FS(FC-A1)-STD - JAE Electronics 670-1726-ND FO-FC-FS(FC-A1)-STD JAE Electronics CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 151 - Umiddelbart Tilgjengelig: 151 kr 375,08000 1 Minimum: 1 Pose FO-FC Aktiv Kobling FC-stikkontakt FC-stikkontakt Simplex Enmodus/flermodus Panelmontering Rustfritt stål Keramikk Spak Sølv
FAP12WAQDLCZ Datasheet FAP12WAQDLCZ - Panduit Corp 298-12648-ND FAP12WAQDLCZ Panduit Corp LC 10GIG OM3/OM4 FAP LOADED WIT 41 - Umiddelbart
5 050 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 41
kr 2 035,24000 1 Minimum: 1 Bulk Opticom® Aktiv Kobling LC-stikkontakt LC-stikkontakt 24-Plex Flermodus Panelmontering, Snappfeste Plast Zircon
-
Blågrønn
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 7 157 - Umiddelbart Tilgjengelig: 7 157 kr 16,68000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Kobling POF-stikkontakt POF-stikkontakt Dupleks
-
Panelmontering, Gjennomføring
-
-
-
Blå
1061520000 Datasheet 1061520000 - Molex WM14158-ND 1061520000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 141 - Umiddelbart Tilgjengelig: 141 kr 104,58000 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Aktiv Kobling FC-stikkontakt FC-stikkontakt Simplex Enmodus/flermodus Panelmontering, Firkantet flens Polymer Keramikk Støvhette Sølv
Resultater per side
Side 1/113
|< < 1 2 3 4 5 >|

21:13:00 6.16.2021