NOK | EUR | USD
Produktkatalog > Kabelsett > Fiberoptiske kabler

Fiberoptiske kabler

Resultater: 58 217
58 217 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
1. kontakt
Slett
2. kontakt
Slett
Kabeldiameter
Slett
Kabeltype
Slett
Funksjoner
Slett
Fibertype
Slett
Lengde - totalt
Slett
Type
Slett
Klassifiseringer
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
  • Marketplace Product
58 217 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/2 329
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus 1. kontakt 2. kontakt Kabeldiameter Kabeltype Funksjoner Fibertype Lengde - totalt Type Klassifiseringer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 710 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 710 kr 46,06000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 103 - Umiddelbart Tilgjengelig: 103 kr 78,05000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 1 008 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 008 kr 117,29000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
32,8' (10,0m) POF
-
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 183 - Umiddelbart
150 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 183
kr 167,19000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 62,5/125 1,00' (305mm) Flermodus, Dupleks FDDI, OFNR
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 137 - Umiddelbart
8 800 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 137
kr 197,64000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 8,3/125 3,3' (1,0m) Enmodus, Dupleks FDDI, OFNR
N458-001-62 Datasheet N458-001-62 - Tripp Lite TL1127-ND N458-001-62 FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM 118 - Umiddelbart
1 990 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 118
kr 293,26000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks SC-dupleks
-
Dobbel zip
-
50/125 1,00' (305mm) Flermodus, Dupleks
-
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 316 - Umiddelbart Tilgjengelig: 316 kr 298,72000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Flermodus, Dupleks
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 133 - Umiddelbart Tilgjengelig: 133 kr 775,29000 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Flermodus, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 65 - Umiddelbart Tilgjengelig: 65 kr 2 254,56000 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Aktiv LC-dupleks (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 057 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 057 kr 46,06000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 1 500 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 500 kr 56,90000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Dobbel zip
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 168 - Umiddelbart
9 400 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 9 168
kr 64,91000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 129 - Umiddelbart Tilgjengelig: 129 kr 88,29000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 233 - Umiddelbart Tilgjengelig: 233 kr 93,74000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Umiddelbart Tilgjengelig: 125 kr 97,58000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 555 - Umiddelbart Tilgjengelig: 555 kr 117,29000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Dobbel zip Attenuator, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 208 - Umiddelbart
700 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 208
kr 163,52000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 1,64' (500mm) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 225 - Umiddelbart
5 000 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 225
kr 167,87000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 215 - Umiddelbart Tilgjengelig: 215 kr 177,42000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 838 - Umiddelbart
50 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 838
kr 181,86000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 245 - Umiddelbart Tilgjengelig: 245 kr 200,97000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,04" (1,0mm) Dobbel zip Tvillingledning
-
16,4' (5,0m) POF
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Umiddelbart Tilgjengelig: 140 kr 90,25000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug, Høyrevinklet 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 147 - Umiddelbart Tilgjengelig: 147 kr 92,21000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1242-BL-00200-5 Datasheet 106-1242-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1891-ND 106-1242-BL-00200-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 2M 140 - Umiddelbart Tilgjengelig: 140 kr 93,74000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug, Høyrevinklet 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300-5 Datasheet 106-1042-BL-00300-5 - CNC Tech 1175-1889-ND 106-1042-BL-00300-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 145 - Umiddelbart Tilgjengelig: 145 kr 100,06000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,20" (5,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
Resultater per side
Side 1/2 329
|< < 1 2 3 4 5 >|

09:22:53 4.16.2021