NOK | EUR | USD
Produktkatalog > Kabelenheter > Fiberoptiske kabler

Fiberoptiske kabler

Resultater: 58 091
58 091 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
1. kontakt
Slett
2. kontakt
Slett
Kabeldiameter
Slett
Kabeltype
Slett
Funksjoner
Slett
Fibertype
Slett
Lengde - totalt
Slett
Type
Slett
Klassifiseringer
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
58 091 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/2 324
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus 1. kontakt 2. kontakt Kabeldiameter Kabeltype Funksjoner Fibertype Lengde - totalt Type Klassifiseringer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 218 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 218 kr 47,88000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 1 475 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 475 kr 81,09000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 1 396 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 396 kr 121,90000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 266 - Umiddelbart
1 150 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 266
kr 169,87000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 1,64' (500mm) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 206 - Umiddelbart
1 050 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 206
kr 173,63000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 62,5/125 1,00' (305mm) Flermodus, Dupleks FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 305 - Umiddelbart
5 400 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 305
kr 174,44000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 216 - Umiddelbart Tilgjengelig: 216 kr 184,37000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
N458-001-62 Datasheet N458-001-62 - Tripp Lite TL1127-ND N458-001-62 FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM 145 - Umiddelbart
2 780 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 145
kr 304,66000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC-dupleks SC-dupleks
-
Dobbel zip
-
50/125 1,00' (305mm) Flermodus, Dupleks
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 134 - Umiddelbart Tilgjengelig: 134 kr 805,41000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Flermodus, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 73 - Umiddelbart Tilgjengelig: 73 kr 2 342,13000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv LC-dupleks (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 317 - Umiddelbart Tilgjengelig: 317 kr 47,88000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 240 - Umiddelbart
10 300 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 9 240
kr 67,48000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
STST-6DTP010 Datasheet STST-6DTP010 - Bel Inc. 1847-1130-ND STST-6DTP010 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 162 - Umiddelbart Tilgjengelig: 162 kr 103,19000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm)
-
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks, OM1
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 187 - Umiddelbart Tilgjengelig: 187 kr 121,45000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 572 - Umiddelbart Tilgjengelig: 572 kr 121,90000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Dobbel zip Attenuator, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 135 - Umiddelbart Tilgjengelig: 135 kr 80,28000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 126 - Umiddelbart Tilgjengelig: 126 kr 80,28000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
DK-2622-01 Datasheet DK-2622-01 - Assmann WSW Components AE10439-ND DK-2622-01 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 1M 101 - Umiddelbart
10 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 101
kr 135,77000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv SC-dupleks SC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
N520-06M Datasheet N520-06M - Tripp Lite TL1900-ND N520-06M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 6M 139 - Umiddelbart
140 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 139
kr 168,26000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,03" (0,9mm) Dobbel zip Tvillingledning 50/125 19,7' (6,0m) Flermodus, Dupleks FDDI, OFNR
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1 219 - Umiddelbart
50 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 1 219
kr 188,93000 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 125 - Umiddelbart Tilgjengelig: 125 kr 204,96000 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,09" (2,2mm) Dobbel zip Attenuator, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
1062831005 Datasheet 1062831005 - Molex WM8682-ND 1062831005 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M 41 - Umiddelbart Tilgjengelig: 41 kr 964,99000 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Type A MTP, Type A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Flermodus, OM3 OFNP
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Umiddelbart Tilgjengelig: 140 kr 80,28000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug, Høyrevinklet 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 147 - Umiddelbart Tilgjengelig: 147 kr 86,46000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 235 - Umiddelbart Tilgjengelig: 235 kr 88,52000 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
Resultater per side
Side 1/2 324
|< < 1 2 3 4 5 >|

23:07:30 12.3.2020