NOK | EUR | USD
Produktkatalog > Kabelsett > Fiberoptiske kabler

Fiberoptiske kabler

Resultater: 59 465
59 465 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
1. kontakt
Slett
2. kontakt
Slett
Kabeldiameter
Slett
Kabeltype
Slett
Funksjoner
Slett
Fibertype
Slett
Lengde - totalt
Slett
Type
Slett
Klassifiseringer
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
  • Marketplace Product
59 465 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/2 379
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus 1. kontakt 2. kontakt Kabeldiameter Kabeltype Funksjoner Fibertype Lengde - totalt Type Klassifiseringer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 2 059 - Umiddelbart Tilgjengelig: 2 059 kr 52,45000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 637 - Umiddelbart Tilgjengelig: 637 kr 88,92000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 10M 98 - Umiddelbart Tilgjengelig: 98 kr 133,60000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 321 - Umiddelbart
5 300 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 321
kr 166,98000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 6,6' (2,0m) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 769 - Umiddelbart
50 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 769
kr 188,26000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 148 - Umiddelbart
5 500 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 148
kr 204,59000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 8,3/125 3,3' (1,0m) Enmodus, Dupleks FDDI, OFNR
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 240 - Umiddelbart
20 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 240
kr 309,23000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Flermodus, Dupleks
-
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 105 - Umiddelbart
10 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 105
kr 2 450,41000 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Aktiv LC-dupleks (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 469 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 469 kr 52,45000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 1 169 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 169 kr 64,72000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Dobbel zip
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 155 - Umiddelbart
8 950 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 9 155
kr 67,20000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 129 - Umiddelbart Tilgjengelig: 129 kr 92,27000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 232 - Umiddelbart Tilgjengelig: 232 kr 98,01000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Umiddelbart Tilgjengelig: 125 kr 101,99000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 155 - Umiddelbart
60 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 155
kr 121,06000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
LCLC-3DTP010 Datasheet LCLC-3DTP010 - Bel Inc. 1847-1134-ND LCLC-3DTP010 Bel Inc. FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 122 - Umiddelbart Tilgjengelig: 122 kr 128,65000 1 Minimum: 1 Boks
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm)
-
-
50/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks, OM3
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 382 - Umiddelbart Tilgjengelig: 382 kr 133,60000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Dobbel zip Attenuator, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
N302-003 Datasheet N302-003 - Tripp Lite TL1506-ND N302-003 Tripp Lite FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM 135 - Umiddelbart
200 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 135
kr 140,84000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv ST (2) ST (2)
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 62,5/125 3,00' (914mm) Flermodus, Dupleks FDDI, OFNR
N320-01M Datasheet N320-01M - Tripp Lite TL827-ND N320-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 118 - Umiddelbart
260 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 118
kr 164,77000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks FDDI, OFNR
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 104 - Umiddelbart
1 200 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 104
kr 169,27000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 1,64' (500mm) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 123 - Umiddelbart
5 300 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 123
kr 173,77000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 452 - Umiddelbart Tilgjengelig: 452 kr 183,66000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 241 - Umiddelbart Tilgjengelig: 241 kr 209,09000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,04" (1,0mm) Dobbel zip Tvillingledning
-
16,4' (5,0m) POF
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Umiddelbart Tilgjengelig: 140 kr 94,39000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug, Høyrevinklet 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 145 - Umiddelbart Tilgjengelig: 145 kr 96,42000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
Resultater per side
Side 1/2 379
|< < 1 2 3 4 5 >|

04:47:51 7.25.2021