Produktkatalog > Kabelsett > Fiberoptiske kabler

Fiberoptiske kabler

Resultater: 60 128
60 128 Gjenstående
Filteralternativer:
Produsent
Slett
Emballasje
Slett
Serie
Slett
Delestatus
Slett
1. kontakt
Slett
2. kontakt
Slett
Kabeldiameter
Slett
Kabeltype
Slett
Funksjoner
Slett
Fibertype
Slett
Lengde - totalt
Slett
Type
Slett
Klassifiseringer
Slett
Flere filtre
Færre filtre
Sorter resultater etter:
Vis priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tilgjengelig
  • Miljø
  • Marketplace Product
60 128 Gjenstående
Resultater per side
Side 1/2 406
|< < 1 2 3 4 5 >|
Sammenlign deler Datasheets Bilde Digi-Keys delenummer Produsentens delenummer Produsent Beskrivelse Antall tilgjengelig
Enhetspris
NOK
Minimumsantall Emballasje Serie Delestatus 1. kontakt 2. kontakt Kabeldiameter Kabeltype Funksjoner Fibertype Lengde - totalt Type Klassifiseringer
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 4 603 - Umiddelbart Tilgjengelig: 4 603 kr52.57000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 647 - Umiddelbart Tilgjengelig: 647 kr92.75000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 10M 1 316 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 316 kr139.34000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
32,8' (10,0m) POF
-
N302-003 Datasheet N302-003 - Tripp Lite TL1506-ND N302-003 Tripp Lite FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM 150 - Umiddelbart
750 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 150
kr145.49000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv ST (2) ST (2)
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 62,5/125 3,00' (914mm) Flermodus, Dupleks FDDI, OFNR
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 128 - Umiddelbart Tilgjengelig: 128 kr303.27000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Flermodus, Dupleks
-
N320-30M Datasheet N320-30M - Tripp Lite TL1513-ND N320-30M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M 297 - Umiddelbart
500 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 297
kr404.42000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 62,5/125 98,4' (30,0m) Flermodus, Dupleks FDDI, OFNR
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 101 - Umiddelbart
10 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 101
kr2,523.44000 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Aktiv LC-dupleks (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 179 - Umiddelbart Tilgjengelig: 1 179 kr52.57000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Bufret fiber Attenuator
-
3,3' (1,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 027 - Umiddelbart
8 600 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 9 027
kr65.90000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 776 - Umiddelbart Tilgjengelig: 776 kr67.55000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Dobbel zip
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 125 - Umiddelbart Tilgjengelig: 125 kr90.50000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 231 - Umiddelbart Tilgjengelig: 231 kr96.13000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Umiddelbart Tilgjengelig: 125 kr100.02000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
106-1042-BL-00300-5 Datasheet 106-1042-BL-00300-5 - CNC Tech 1175-1889-ND 106-1042-BL-00300-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 132 - Umiddelbart Tilgjengelig: 132 kr102.53000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,20" (5,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 119 - Umiddelbart Tilgjengelig: 119 kr118.73000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 260 - Umiddelbart Tilgjengelig: 260 kr139.34000 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Dobbel zip Attenuator, Tvillingledning
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 180 - Umiddelbart
4 850 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 180
kr165.06000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 6,6' (2,0m) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 109 - Umiddelbart
750 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 109
kr165.32000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 1,64' (500mm) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 108 - Umiddelbart Tilgjengelig: 108 kr168.96000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 390 - Umiddelbart Tilgjengelig: 390 kr180.13000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Flermodus, Dupleks
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 569 - Umiddelbart Tilgjengelig: 569 kr184.63000 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC-dupleks LC-dupleks 0,12" (3,0mm) Bufret fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Flermodus, Dupleks
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 196 - Umiddelbart
6 300 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 196
kr200.65000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Stigeledning, Tvillingledning 8,3/125 3,3' (1,0m) Enmodus, Dupleks FDDI, OFNR
N820-30M Datasheet N820-30M - Tripp Lite TL1542-ND N820-30M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M 176 - Umiddelbart
850 - Fabrikklager
Tilgjengelig: 176
kr630.45000 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC-dupleks LC-dupleks
-
Dobbel zip Lav røykutvikling, Tvillingledning 50/125 98,4' (30,0m) Flermodus, Dupleks, OM3 LSZH
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Umiddelbart Tilgjengelig: 140 kr92.58000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug, Høyrevinklet 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 145 - Umiddelbart Tilgjengelig: 145 kr94.57000 1 Minimum: 1 Pose
-
Aktiv Toslink-plug Toslink-plug 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
Resultater per side
Side 1/2 406
|< < 1 2 3 4 5 >|

03:12:23 10.23.2021