Svitsjer, hub-er (nettverksnav)

Resultater : 5 238
Produsent
Advantech CorpAK-Nord GmbHAmerican Electrical Inc.Amphenol Aerospace OperationsAmphenol PCDAmphenol SocapexAssmann WSW ComponentsATOP TechnologiesBelden Inc.BotBloxBrainboxesBroadcom Limited
Serie
-*112036130058AccessEtherLinX/4Anybus®BobcatBrad Direct LinkDigi EasyPower™DIGITUS®DVSeCon 2000
Emballasje
BoksBrettBulkDetaljsalgpakkePose
Produktstatus
AktivIkke for nye utførelserIkke lenger tilgjengelig hos Digi-KeySiste kjøpstidspunktUtdatert
Type
-BryterBryter - administrertBryter - avansertBryter - ikke administrertHubHub, Multi-Stream Transport (MST)KommunikasjonsenhetSFP-transceiverSwitch - Unmanaged, Switch - Managed
Konfigurasjon
-FastFast + SFPModulær - kortModulær - stativ
Antall porter
123456789101112
Kobberporter
123456789101213
Kobbertype
10/10010/100, 10/100/100010/100/100010/100/1000, 100/100010/100/1000/2500100100, 10/100/1000100/100010001000, 10/1001000, 10/100/1000-Konfigurerbar
Fiberporter
123468101216202426
Fibertype
100BASE-FX (enkeltmodus)100BASE-FX (flermodus, enkeltmodus)100BASE-FX (flermodus, enkeltmodus), SFP100BASE-FX (flermodus)100BASE-FX, 1000BASE-FX, SFP100BASE-FX/LX (flermodus, enkeltmodus)100BASE-TX (enkeltmodus)1000BASE-FX1000BASE-LX (enkeltmodus)1000BASE-SX (flermodus)1000BASE-SX/LX1000BASE-SX/LX (flermodus, enkeltmodus)1000BASE-SX/LX (Multimode)-
SFP-/XFP-porter
11 (SFP)22 (SFP)345681012162022
SFP-/XFP-type
-SFPSFP, GigabitSFP, SFP+SFP+XFP, 10 gigabit
PoE-porter
012345681214162426
Kontakttype
-D38999DB-9LC, RJ11, RJ45, SC, SFP, STLC, RJ11, RJ45, SC, STLC, RJ11, RJ45, SFPLC, RJ11, SC, STLC, RJ45, SCLC, RJ45, SC, SFP, STM12M12, RJ45, SCM8, RJ45
Spenning - inngang
-20 – -72VDC, 100 – 240VAC0 – 32VDC0 – 48VDC4,75V – 5,25V5 – 34VDC5 – 40VDC5 – 60VDC5V – 30VDC5V – 30V5V – 40V5V – 60V5VDC
IP-systemet (kapslingsgrad)
-IP20IP30IP31IP40IP50IP54IP65IP65, IP66, IP67IP65, IP67IP66, NEMA 4XIP67IP67, NEMA 250IP67, NEMA 250, NEMA 4X
Monteringstype
7" monteringshylle-Brakettfeste, panelmonteringChassis Mount, Rack MountChassismonteringChassismontering eller DIN-skinneDIN-skinneDIN-skinne, PanelmonteringDIN-skinne, VeggmonteringGjennomføringMontering på DIN-skinne eller panelPanelmonteringRackmontering (stativmontering)Skrivebord
Driftstemperatur
-55°C – 75°C-40°C – 100°C-40°C – 105°C-40°C – 50°C-40°C – 60°C-40°C – 65°C-40°C – 70°C-40°C – 75°C-40°C – 80°C-40°C – 85°C-35°C – 75°C-35°C – 80°C
Grad
-COTS
Godkjenning
-MIL-STD-1275D/461E/810FMIL-STD-1275D/461F/810F
Lageralternativer
Miljømessige alternativer
Media
Markedsplass-produkt
5 238Resultater

Viser
av 5 238
Sammenligne
Produsentens delenummer
Antall tilgjengelig
Pris
Serie
Pakking
Produktstatus
Type
Konfigurasjon
Antall porter
Kobberporter
Kobbertype
Fiberporter
Fibertype
SFP-/XFP-porter
SFP-/XFP-type
PoE-porter
Kontakttype
Spenning - inngang
IP-systemet (kapslingsgrad)
Monteringstype
Driftstemperatur
Grad
Godkjenning
SW-005
SW-005
5 PORT UNMANAGED ETHERNET SWITCH
Brainboxes
102
På lager
1 : kr 537,89000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
5V – 30VDC
IP30
Chassismontering
-30°C – 80°C
-
-
SW-104
SW-104
INDUSTRIAL EMBEDDABLE 4 PORT ETH
Brainboxes
1 014
På lager
1 : kr 672,46000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
4
4
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
5V – 30VDC
-
-
-40°C – 80°C
-
-
SW-504
SW-504
INDUSTRIAL ETHERNET 4 PORT SWITC
Brainboxes
111
På lager
1 : kr 801,12000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
4
4
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
5V – 30VDC
IP20
DIN-skinne
-40°C – 80°C
-
-
SW-105
SW-105
INDUSTRIAL EMBEDDABLE 5 PORT ETH
Brainboxes
54
På lager
1 : kr 840,58000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
5V – 30VDC
-
-
-40°C – 80°C
-
-
1085039
1085039
NARROW ETHERNET SWITCH, FIVE RJ4
Phoenix Contact
7 261
På lager
1 : kr 914,11000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
9 – 32VDC
IP30
DIN-skinne
-10°C – 60°C
-
-
SW-505
SW-505
INDUSTRIAL COMPACT ETHERNET 5 PO
Brainboxes
336
På lager
1 : kr 924,69000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
5V – 30VDC
IP20
DIN-skinne
-40°C – 80°C
-
-
EKI-2525-BE
EKI-2525-BE
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT
Advantech Corp
160
På lager
2
Fabrikk
1 : kr 962,78000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
12 – 48VDC
IP30
DIN-skinne
-10°C – 60°C
-
-
1085177
1085177
UNMANAGED SWITCH 1000, 4 RJ45 PO
Phoenix Contact
124
På lager
989
Fabrikk
1 : kr 1 054,19000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast + SFP
5
4
10/100
-
-
1
SFP, Gigabit
-
RJ45, SFP
9 – 32VDC
IP30
DIN-skinne
-10°C – 60°C
-
-
SW-015
SW-015
5 PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH T
Brainboxes
51
På lager
1 : kr 1 055,99000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter
-
5
5
10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45
30VDC
IP30
-
-10°C – 60°C
-
-
1085170
1085170
NETWORK SWITCH-UNMANAGED
Phoenix Contact
62
På lager
449
Fabrikk
1 : kr 1 064,88000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
18 – 30VAC, 9 – 32VDC
IP30
DIN-skinne
-40°C – 75°C
-
-
1085256
1085256
NARROW ETHERNET SWITCH, EIGHT RJ
Phoenix Contact
1 677
På lager
2 662
Fabrikk
1 : kr 1 266,43000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter
Fast
8
8
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
9 – 32VDC
IP30
DIN-skinne
-10°C – 60°C
-
-
BB-ESW105-A
BB-ESW105-A
5FE SLIM-TYPE UNMANAGED INDUSTRI
Advantech Corp
151
På lager
108
Fabrikk
1 : kr 1 321,97000
Boks
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
4
10/100
1
100BASE-FX (flermodus)
-
-
-
RJ45
12 – 48VDC
IP40
DIN-skinne
-40°C – 75°C
-
-
EKI-2525-BE
EKI-2525I-BE
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT
Advantech Corp
101
På lager
10
Fabrikk
1 : kr 1 333,08000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
12 – 48VDC
IP30
DIN-skinne
-40°C – 75°C
-
-
24020080010
24020080010
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT
HARTING
542
På lager
1 : kr 1 356,25000
Boks
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
8
8
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
9 – 60VDC
IP30
DIN-skinne
0°C – 55°C
-
-
EH2308
EH2308
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT
ATOP Technologies
43
På lager
1 : kr 1 364,82000
Boks
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
8
8
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
DIN-skinne
-10°C – 70°C
-
-
NFI-U08-2
NFI-U08-2
8-PORT UNMANAGED INDUSTRIAL ETHE
Tripp Lite
120
På lager
40
Fabrikk
1 : kr 1 367,78000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
8
8
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
12V – 48V
-
DIN-skinne
-40°C – 75°C
-
-
EKI-2528-BE
EKI-2528-BE
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT
Advantech Corp
98
På lager
17
Fabrikk
1 : kr 1 385,98000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
8
8
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
12 – 48VDC
IP30
DIN-skinne
-10°C – 60°C
-
-
1085039
1085254
NARROW ETHERNET SWITCH, FIVE RJ4
Phoenix Contact
2 431
På lager
2 150
Fabrikk
1 : kr 1 390,21000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter
Fast
5
5
10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45
9 – 32VDC
IP30
DIN-skinne
-10°C – 60°C
-
-
SW-508
SW-508
INDUSTRIAL ETHERNET 8 PORT SWITC
Brainboxes
265
På lager
1 : kr 1 398,15000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
8
8
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
5V – 30VDC
IP20
DIN-skinne
-40°C – 80°C
-
-
24020050010
24020050010
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT
HARTING
52
På lager
1 : kr 1 427,45000
Boks
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
9 – 60VDC
IP30
DIN-skinne
0°C – 55°C
-
-
852-111
852-111
INDUSTRIAL-ECO-SWITCH; 5-PORT 10
WAGO Corporation
122
På lager
1 : kr 1 438,56000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Bryter
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ-45
18 – 30VDC
IP30
DIN-skinne
-40°C – 70°C
-
-
1120361002
1120361002
NETWORK SWITCH DRL-250MG 5PORT
Molex
79
På lager
1 : kr 1 455,07000
Boks
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45
24VDC
IP20
DIN-skinne
-40°C – 70°C
-
-
ADAM-6520I-AE
ADAM-6520I-AE
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT
Advantech Corp
140
På lager
1 : kr 1 544,15000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
10 – 30VDC
IP30
DIN-skinne
-40°C – 85°C
-
-
1085176
1085176
UNMANAGED SWITCH 1000, 5 RJ45 PO
Phoenix Contact
101
På lager
38
Fabrikk
1 : kr 1 612,29000
Boks
-
Boks
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast + SFP
7
5
10/100
-
-
2
SFP, Gigabit
-
RJ45, SFP
9 – 32VDC
IP30
DIN-skinne
-10°C – 60°C
-
-
24020050010
24020050000
NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT
HARTING
72
På lager
1 : kr 1 631,33000
Bulk
-
Bulk
Aktiv
Bryter - ikke administrert
Fast
5
5
10/100
-
-
-
-
-
RJ45
9 – 60VDC
IP30
DIN-skinne
-40°C – 70°C
-
-
Viser
av 5 238

Svitsjer, hub-er (nettverksnav)


Produktene innen produktfamilien for hub-er og svitsjer er funksjonelt data- og nettverksutstyr for salg som brukes til å koble flere klientenheter til en fysisk port på en vertsenhet, eller for å koble sammen flere peer-enheter i et pakkesvitsjet kommunikasjonsnettverk. Brukes hovedsakelig med USB- eller Ethernet-kommunikasjon, og noen enheter tillater i tillegg sammenkobling av forskjellige transportmedier, for eksempel fiberoptisk kabel og kobberledere med tvunnet par.