Viser
1 - 25
av 3 066
Sammenligne
Produsentens delenummer
Antall tilgjengelig
Pris
Serie
Pakking
Produktstatus
Type
Konfigurasjon
Kobberporter
Kobbertype
Fiberporter
Fibertype
SFP-/XFP-porter
Funksjoner
Avstand
MTU
Spenning - inngang
Kontakttype
Monteringstype
IP-systemet (kapslingsgrad)
Driftstemperatur
102MC-ST-MDR
102MC-ST
102MC-ST MEDIA CONVERTER
Red Lion Controls
32
På lager
1 : kr 2 631,83000
Bulk
Bulk
AktivIkke administrertFast110/1001100BASE-FX (flermodus)----10 – 30VDCRJ45, STDIN-skinne--40°C – 80°C
N-TRON Series
1003GX2-B
1003GX2-B GIGABIT SWITCH
Red Lion Controls
33
På lager
1 : kr 3 533,50000
Bulk
Bulk
AktivIkke administrertFast + SFP110/100/1000Opptil 2SFP2 (SFP)-Varierer-10 – 30VDCRJ45, SFPDIN-skinne--40°C – 85°C
MFG_FOSTCDRI-ST
BB-FOSTCDRI-ST
INDUSTRIAL 232/422/485 TO SINGLE
Advantech Corp
64
På lager
95
Factory
1 : kr 5 412,30000
Bulk
-
Bulk
Aktiv---------------
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
103
På lager
350
Factory
1 : kr 661,44000
Bulk
-
Bulk
Aktiv--110/1001Flermodus--2km--RJ45, ST---
N785-P01-SC-SM1
N785-P01-SC-SM1
GIGABIT SINGLEMODE FIBER TO ETHE
Tripp Lite
59
På lager
150
Factory
1 : kr 2 051,78000
Detaljsalgpakke
-
Detaljsalgpakke
Aktiv-Fast110/100/10001Gigabit (enkeltmodus)--20km-100 – 240VACRJ45, SCChassismontering--20°C – 60°C
2891320
2891320
FO CONVERTER SC DUPLEX
Phoenix Contact
33
På lager
5
Factory
1 : kr 2 392,29000
Bulk
-
Bulk
AktivIkke administrertFast110/1001100BASE-FX (flermodus)--10km-12 – 48VDCRJ45, SCDIN-skinne-0°C – 60°C
BB-FOSTCDRI-INV
BB-FOSTCDRI-INV
FOSTCDRI WITH INVERTED FIBER.
Advantech Corp
29
På lager
1 : kr 4 067,06000
Bulk
-
Bulk
AktivIkke administrertFast--1---4km-10 – 48VDC-DIN-skinne--40°C – 80°C
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
På lager
1 : kr 2 784,63000
Bulk
Bulk
AktivAdministrertModulær - kort110/1001100BASE-FX (enkeltmodus)-LFPT, SNMP-håndterbar20km--RJ45, SCRackmontering (stativmontering)-0°C – 50°C
CECTC0SHT0I00
CECTC0SHT0I00
TP TO COAX MEDIA CONV BALUN W RP
LEA Networks
300
Markedsplass
1 : kr 247,15000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast---------F-kontakt, RJ11---5°C – 45°C
CECTCCBHTH002
CECTCCBHTH002
TP TO COAX MEDIA CONV DIPLEXER W
LEA Networks
150
Markedsplass
1 : kr 296,60000
Boks
-
Boks
Aktiv-Fast---------F-kontakt, RJ11---5°C – 45°C
FCU-2805SFP
FCU-2805SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
118
Markedsplass
1 : kr 1 196,69000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast + SFP110/100/1000-SFP1---5VRJ45, SFP--0°C – 50°C
FCU-100SC-S3-V2
FCU-100SC-S3-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
334
Markedsplass
1 : kr 1 483,50000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/1001Enmodus-LFPT30kmJumbo100V – 240VRJ45, SCRackmontering (stativmontering)-0°C – 50°C
FCU-100ST-V2
FCU-100ST-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
56
Markedsplass
1 : kr 1 740,64000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/1001Flermodus-LFPT2kmJumbo100V – 240VRJ45, STRackmontering (stativmontering)-0°C – 50°C
FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC
10/100TX TO 100FX POE MEDIA CONV
ICOMTECH, INC.
29
Markedsplass
1 : kr 1 819,76000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/1001Flermodus--2km-48VRJ45, SC--0°C – 50°C
9WPIKA020901
9WPIKA020901
INTERACTIVE DISPLAY ADAPTER
Millitronic Co., LTD
200
Markedsplass
1 : kr 1 968,11000
Detaljsalgpakke
*
Detaljsalgpakke
Aktiv---------------
FCU-3002A-SC-S1
FCU-3002A-SC-S1
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
69
Markedsplass
1 : kr 2 947,22000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/100/10001Enmodus--10kmJumbo5VRJ45, SCDIN-skinneIP300°C – 50°C
STF-300C-TM02
STF-300C-TM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
98
Markedsplass
1 : kr 3 036,23000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast--1Flermodus--2km-12VST--0°C – 50°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
40
Markedsplass
1 : kr 3 036,23000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast--1Flermodus--2km-12VSC--0°C – 50°C
IMC-C1000-SFP-T
IMC-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT ETHER
ICOMTECH, INC.
246
Markedsplass
1 : kr 3 224,14000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo12V – 48VRJ45, SFPDIN-skinneIP30-40°C – 80°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CS30
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
53
Markedsplass
1 : kr 3 510,95000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast--1Enmodus--30km-12VSC--0°C – 50°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
42
Markedsplass
1 : kr 3 688,97000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V – 55VRJ45, SFPDIN-skinneIP30-10°C – 70°C
IMP-C100-ST-M
IMP-C100-ST-M-T
COMPACT 10/100TX TO 100FX INDUST
ICOMTECH, INC.
161
Markedsplass
1 : kr 3 748,31000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/1001Flermodus-LFPT2km-48V – 55VRJ45, STDIN-skinneIP30-40°C – 80°C
IMP-100A-M
IMP-100A-M-T
10/100TX TO 100FX INDUSTRIAL POE
ICOMTECH, INC.
49
Markedsplass
1 : kr 3 916,44000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/1001Flermodus-LFPT2km-48VRJ45, SCDIN-skinneIP30-40°C – 80°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
137
Markedsplass
1 : kr 4 272,48000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V – 55VRJ45, SFPDIN-skinneIP30-40°C – 80°C
FCU-3002A-SC
FCU-3002A-SC
10/100/1000TX TO 1000SX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
431
Markedsplass
1 : kr 5 943,89000
Bulk
-
Bulk
Aktiv-Fast110/100/10001Flermodus--550mJumbo5VRJ45, SCDIN-skinneIP300°C – 50°C
Viser
1 - 25
av 3 066

Mediaomformere


Media converters provide industrial grade media conversion from cable-based Ethernet equipment to fiber-optic protocols such as Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL or 100BASE-FX in singlemode or multimode setup. Fixed or modular configurations with managed or unmanaged topology are selected by number of ports, manufacturer's series, communication distance, mounting and connector types, and voltage input.