Fiberoptiske kabler

Resultater : 31 336
Produsent
3MAdvantech CorpAmphenol Cables on DemandAmphenol CONECAmphenol Fiber Systems InternationalAmphenol ICC (FCI)Amphenol Industrial OperationsAssmann WSW ComponentsBanner Engineering CorporationBel Inc.Belden Inc.Broadcom Limited
Serie
-*106063106225106257106272106275106283106503181L1L1M1N1Q
Emballasje
BoksBrettBulkDetaljsalgpakkeKassePoseSpoleTape og spole (TR)
Produktstatus
AktivIkke lenger tilgjengelig hos Digi-KeySiste kjøpstidspunktUtdatert
1. kontakt
-APFCS-dupleksFC (2)FCFC-dupleksFC/APCFGTFJFPDFPTFSMA (2)
2. kontakt
-APFCS-dupleksFC (2)FCFC-dupleksFC/APCFC/UPCFSMAHSSDC2KabelLC (12)
Kabeldiameter
0,01" (0,3mm)0,02" (0,5mm)0,02" (0,6mm)0,03" (0,9mm)0,04" (1,0mm)0,05" (1,3mm)0,06" (1,6mm)0,06" (1,6mm), 0,13" (3,4mm)0,07" (1,8mm)0,08" (2,0mm)0,08" (2,0mm), 0,16" (4,0mm)0,09" (2,2mm)
Kabeltype
-Bufret fiberBåndkabelfiberBøyningsufølsom fiber (BIF)Dobbel zipFiber FanoutFiberkobling (patch)ForgreningLanglinjeLoopback
Funksjoner
6 deler12 deler-Adapter, lav røykAttenuatorAttenuator, TvillingledningDratappForgrenet slepelineIP20IP20, Lav røykutviklingIP20, TvillingledningIP65, IP67
Fibertype
1,6/1258,2/1258,3/1258,3/125, 62,5/1259/1259,5/12550/12550/25052/12562,5/125200/230980/1000-OM3
Lengde - totalt
0,3' (0,1m), 0,4' (0,1m)0,47' (130mm)0,49' (150mm)0,50' (152mm)0,56' (170mm)0,59' (180mm)0,66' (200mm)0,67' (203mm)0,82' (250mm)0,98' (300mm)1,00' (305mm)1,02' (310mm)
Type
-Dupleks, OS2Dupleks, POFDuplex, OM3Duplex, OM4Enkelmodus (singelmodus), OS1Enkelmodus, dupleks, OS1EnmodusEnmodus, DupleksEnmodus, Dupleks, OS2Enmodus, OS2Enmodus, Simplex
Klassifiseringer
-FDDI, OFNRLSZHOFCROFNG-LSOFNPOFNP, OFNROFNROFNR, LSZHPVDF
Lageralternativer
Miljømessige alternativer
Media
Markedsplass-produkt
31 336Resultater

Viser
av 31 336
Sammenligne
Produsentens delenummer
Antall tilgjengelig
Pris
Serie
Pakking
Produktstatus
1. kontakt
2. kontakt
Kabeldiameter
Kabeltype
Funksjoner
Fibertype
Lengde - totalt
Type
Klassifiseringer
HFBR-RNS SERIES
HFBR-RNS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1 225
På lager
1 : kr 77,92000
Bulk
Bulk
AktivVersaLinkVersaLink0,09" (2,2mm)Bufret fiberAttenuator-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS002Z
HFBR-RNS002Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M
Broadcom Limited
1 016
På lager
1 : kr 95,93000
Bulk
Bulk
AktivSCSC0,09" (2,2mm)Dobbel zip--6,6' (2,0m)POF-
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
600
På lager
1 : kr 131,41000
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Bufret fiberAttenuator-16,4' (5,0m)POF-
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
1 018
På lager
900
Fabrikk
1 : kr 194,07000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1251,00' (305mm)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
126
På lager
6 350
Fabrikk
1 : kr 194,07000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipLav røykutvikling, Tvillingledning50/1253,3' (1,0m)Flermodus, Dupleks, OM3LSZH
N820-xxM Series
N820-05M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Tripp Lite
316
På lager
2 510
Fabrikk
1 : kr 254,72000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipLav røykutvikling, Tvillingledning50/12516,4' (5,0m)Flermodus, Dupleks, OM3LSZH
1062835101
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
53
På lager
1 : kr 3 974,86000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleks (4)MTP0,12" (3,0mm)-Plenum50/1259,8' (3,0m)Flermodus, Dupleks-
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1 319
På lager
1 : kr 77,92000
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Bufret fiberAttenuator-3,3' (1,0m)POF-
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
8 949
På lager
6 550
Fabrikk
1 : kr 81,82000
Bulk
-
Bulk
AktivToslink-plugToslink-plug----6,6' (2,0m)--
IF 1L1M-0-5
IF 1L1M-0-5
FIBER OPTIC CBL VL-VL POF 500MM
Industrial Fiber Optics
159
På lager
1 : kr 85,61000
Bulk
Bulk
AktivVersaLinkVersaLink0,09" (2,2mm)---1,64' (500mm)POF-
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
375
På lager
1 650
Fabrikk
1 : kr 197,44000
Bulk
-
Bulk
AktivST (2)ST (2)-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1253,00' (914mm)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
N318-xxM Series
N318-02M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 2M
Tripp Lite
258
På lager
1 : kr 201,86000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksST (2)-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1256,6' (2,0m)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
130
På lager
340
Fabrikk
1 : kr 210,60000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1253,3' (1,0m)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
392
På lager
1 : kr 224,50000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/1259,8' (3,0m)Flermodus, Dupleks-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
171
På lager
1 : kr 347,38000
Bulk
Bulk
AktivSC-dupleksSC-dupleks0,09" (2,2mm)Dobbel zipAttenuator, Tvillingledning-32,8' (10,0m)POF-
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
111
På lager
1 : kr 368,76000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/12549,2' (15,0m)Flermodus, Dupleks-
N302-xxM Series
N302-30M
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 30M
Tripp Lite
48
På lager
300
Fabrikk
1 : kr 613,69000
Bulk
-
Bulk
AktivST (2)ST (2)-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/12598,4' (30,0m)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
MFMF-3ATPXXX
MFMF-3ATP050
FIBER OPTIC CBL MPO-MPO 5M
Bel Inc.
53
På lager
1 : kr 731,73000
Pose
-
Pose
AktivMPOMPO0,12" (3,0mm)--50/12516,4' (5,0m)Flermodus, OM3-
N820 M Series
N820-30M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M
Tripp Lite
73
På lager
480
Fabrikk
1 : kr 813,34000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipLav røykutvikling, Tvillingledning50/12598,4' (30,0m)Flermodus, Dupleks, OM3LSZH
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
119
På lager
1 : kr 135,52000
Pose
-
Pose
AktivToslink-plugToslink-plug0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0m)--
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
201
På lager
1 : kr 153,95000
Boks
-
Boks
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,12" (3,0mm)--62,5/1253,3' (1,0m)Flermodus, Dupleks, OM1-
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP020
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Bel Inc.
185
På lager
1 : kr 163,32000
Boks
-
Boks
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,12" (3,0mm)--62,5/1256,6' (2,0m)Flermodus, Dupleks, OM1-
F91BN1NNNSNM003
F91BN1NNNSNM003
OS2 1 FIBER 900UM BUFFERED PATCH
Panduit Corp
140
På lager
1 : kr 169,43000
Bulk
Bulk
AktivLCKabel0,04" (1,0mm)Bufret fiber-9/1256,6' (2,0m)Enmodus, Simplex, OS2-
N816-xxM
N816-01M
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLEX 1M
Tripp Lite
226
På lager
680
Fabrikk
1 : kr 179,85000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksSC-dupleks-Bufret fiberLav røykutvikling50/1253,3' (1,0m)Flermodus, DupleksLSZH
DIGITUS-DK-2622-SERIES
DK-2622-10
FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
112
På lager
1 : kr 218,08000
Bulk
Bulk
AktivSC-dupleksSC-dupleks0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/12532,8' (10,0m)Flermodus, Dupleks-
Viser
av 31 336

Fiberoptiske kabler


Fiberoptikk er kabler som inneholder en glass- eller plasttråd som er innkapslet i et kappemateriale.