Viser
1 - 25
av 64 355
Sammenligne
Produsentens delenummer
Antall tilgjengelig
Pris
Serie
Pakking
Produktstatus
1. kontakt
2. kontakt
Kabeldiameter
Kabeltype
Funksjoner
Fibertype
Lengde - totalt
Type
Klassifiseringer
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1 071
På lager
1 : kr 81,39000
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Bufret fiberAttenuator-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
1 227
På lager
1 : kr 206,11000
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Bufret fiberAttenuator-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
1 453
På lager
1 300
Factory
1 : kr 206,40000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1251,00' (305mm)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
25
På lager
1 : kr 3 227,70000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleks (4)MTP0,12" (3,0mm)-Plenum50/1259,8' (3,0m)Flermodus, Dupleks-
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00200-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
CNC Tech
215
På lager
1 : kr 80,41000
Pose
-
Pose
AktivToslink-plugToslink-plug0,20" (5,0mm)---6,6' (2,0m)--
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
9 016
På lager
7 550
Factory
1 : kr 81,10000
Bulk
-
Bulk
AktivToslink-plugToslink-plug----6,6' (2,0m)--
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00150
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M
CNC Tech
109
På lager
1 : kr 112,35000
Pose
-
Pose
AktivToslink-plugToslink-plug0,16" (4,0mm)---4,9' (1,5m)--
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
126
På lager
1 : kr 127,28000
Pose
-
Pose
AktivToslink-plugToslink-plug0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0m)--
DK-2611-05
DK-2611-01
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
145
På lager
1 : kr 135,59000
Bulk
Bulk
AktivST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/1253,3' (1,0m)Flermodus, Dupleks-
N318-xxM Series
N318-01M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M
Tripp Lite
258
På lager
930
Factory
1 : kr 180,59000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksST (2)-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1253,3' (1,0m)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
504
På lager
1 : kr 185,04000
Bulk
-
Bulk
AktivST (2)ST (2)-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1253,00' (914mm)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
101
På lager
950
Factory
1 : kr 197,80000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1253,3' (1,0m)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
351
På lager
5 100
Factory
1 : kr 200,87000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipLav røykutvikling, Tvillingledning50/1256,6' (2,0m)Flermodus, Dupleks, OM3LSZH
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
169
På lager
100
Factory
1 : kr 202,25000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipLav røykutvikling, Tvillingledning50/1251,64' (500mm)Flermodus, Dupleks, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
260
På lager
1 : kr 205,71000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/1253,3' (1,0m)Flermodus, Dupleks-
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
416
På lager
1 : kr 206,11000
Bulk
Bulk
AktivLCLC0,09" (2,2mm)Dobbel zipAttenuator, Tvillingledning-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
143
På lager
1 220
Factory
1 : kr 206,40000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/1256,6' (2,0m)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
112
På lager
1 : kr 206,40000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipLav røykutvikling, Tvillingledning50/1253,3' (1,0m)Flermodus, Dupleks, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
624
På lager
1 : kr 210,85000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/1259,8' (3,0m)Flermodus, Dupleks-
DK-2611-05
DK-2611-10
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
111
På lager
71
Factory
1 : kr 217,78000
Bulk
Bulk
AktivST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/12532,8' (10,0m)Flermodus, Dupleks-
N370 M Series
N370-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
119
På lager
3 200
Factory
1 : kr 242,40000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning8,3/1253,3' (1,0m)Enmodus, DupleksFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
516
På lager
30
Factory
1 : kr 346,35000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,12" (3,0mm)Bufret fiber-62,5/12549,2' (15,0m)Flermodus, Dupleks-
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
226
På lager
1 : kr 363,16000
Bulk
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks0,09" (2,2mm)Dobbel zipAttenuator, Tvillingledning-32,8' (10,0m)POF-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
110
På lager
1 : kr 363,16000
Bulk
Bulk
AktivSC-dupleksSC-dupleks0,09" (2,2mm)Dobbel zipAttenuator, Tvillingledning-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-30M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M
Tripp Lite
214
På lager
80
Factory
1 : kr 487,38000
Bulk
-
Bulk
AktivLC-dupleksLC-dupleks-Dobbel zipStigeledning, Tvillingledning62,5/12598,4' (30,0m)Flermodus, DupleksFDDI, OFNR
Viser
1 - 25
av 64 355

Fiberoptiske kabler


Fiber Optics are cables that contains a glass or plastic thread enclosed within a jacketed material.